29 Mart 2013

Bayındır Hastanesi Doktor O Kadar Para Harcatıp Tahlil Yaptırdı Sonuca Bakmadan İl Dışına Çıktı!

Elazığ'dan 18 3 2013 te özel olarak eşimin refaketinde uçakla Söğütözü Bayındır Hastanesine Kbb Dr. O**** N*** Ö.'e muayene olmak için gittim. 7 yıllık Menier hastasıyım. Hocaya kendisi için Elazığ'dan geldiğimi söyledim. 294 tl muayeneye ve 420 tl da hocanın istediği teste verdim (testi başka yerde yaptırdım). Testin sonucunu 20. 3. 2013 te saat 4 te götürdüm fakat hoca il dışına gitmiş. 25 marttan sonra gelecekmiş.

Benim orada kalıcı olmadığımı bildiği halde beni muayene için niye kabul etti. Test sonucunu hastaneye götürdüğümde beni diğer bir kbb uzmanına götürdüler ve benim test sonucumu elimden alarak 25 martta beni telefonla hocama aratacaklarını söylediler ve 3 gündür bekliyorum.

Osman 1.160 Okunma

Cevaplar

  • Osman 02 Mayıs 2013

    durumu bayındırın face sinde paylaştıktan sonra hoca bana telefonla döndü ve yapılan testin çok iptidai olduğunu söyledi.420 tl test ücretini bayındır hastanesine verecekmişizki test ileri teknolojiyi yansıtsın ve hocamız yorum yapabilsin....

  • Osman 16 Nisan 2013

    bayındır hastanesine tonlarca şikayet var fakat bir tanesine dahi verecek cevabı yok..

  • Osman 11 Nisan 2013

    bayındır hastanesinin ve hocanın buna verecek cevabı bulunamaz tabii.test sonucunu götürmek için hastaneye gittiğimde hoca konyada bir toplantıdaydı.toplantı tarihi önceden belli olan bir süreçte hoca tabiiki hastanede olamazdı.niçin beni hasta olarak kabul etti ve haketmediği 294 tl ı aldı..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön