28 Ekim 2013

Baydöner'in Ortam Temizliği Sıfır!

Ramazanda misafirlerimle beraber İzmir Optimum Outleti gezdikten sonra yemek yemek için yine Optimumdaki Baydöner'e girdik ve teras bölümüne geçtik. Sağ olsun servis elemanları hiç ilgilenmedi 4. kere seslendiğimde sipariş almaya geldiler.

Mekanın boş olmasına rağmen ( %0 yada 15 dolu) siparişlerimiz geç geldi nedenini sorduğumda bir karışıklık olduğunu söylediler. Yemekte etrafımı incelediğimde ise yerlerde servis kağıtları peçeteler ve pet şişeler yoğunluktaydı müşteri ve servis elemanları üzerinden atlıyorlardı resmen.

Hesabı öderken işletme sorumlusuna söylediğimde ise Ramazanda çok kalabalık o yüzden olduğunu söyledi. 1 kişinin orayı temizlemesi 10 dakika. Siz pis yerde yemek yer misiniz?

İrfan 547 Okunma

Cevaplar

  • Baydöner Temsilcisi28 Ekim 2013

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı sizlerden özür dileriz. Telefon ile yaptığımız görüşmenin ardından Gaziemir Optimum şubemizin şef ve ustabaşına geri bildirim yapılacak ve gerekli kontroller planlanacaktır. Baydöner olarak her öneri ve şikâyeti bir fırsat olarak değerlendirdiğimizi bilmenizi isteriz. Göstermiş olduğunuz bu hassasiyet için teşekkür eder, Sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön