Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Didim Baydöner'de Yaşadığımız Kötü Müşteri Deneyimi

profile
01 Haziran
374

Bugün Didim Baydöner'e yemek yemeye gittik. Maalesef hizmetlerinden hiç memnun kalmadık. Yemek yedikten sonra bir bardak çay istedik. Parayla olduğunu söylediler. 72 yaşındaki dayım Ankara ve Didim'de dışarıda yediğim binlerce yemekte böyle bir şeye rastlamadım. Ayrıca yetkilisi de kabaca davranarak kovmaktan beter etti. Olayı kınıyor ve gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

Baydöner Logo
01 Haziran 20:55

Değerli Müşterimiz, Öncelikle geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. 24967420 nolu şikayet tarafımıza ulaşmış olup, belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Birimimiz sizinle iletişime geçecektir.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Baydöner Logo
07 Haziran 15:06
Nuran
07 Haziran 16:05

Yanıtınız için teşekkürler ancak tatmin edici bir cevap değildi müşteri temsilcisinin kuru bir özürü yetmez by dönerin bir ismi olmalı gelişi güzel kişilere bu ad verilmemeli yetkilerinin ilgilenmesini ve bir yaptırım uygulanmasını beklerdim

Benzer Şikayetler

Baydöner Hijyen Asla Yok

profile
24 Haziran
104

24.06.23'de Ankara Gordion Baydöner'den iki iskender söyledik. Tabağın kenarı kirliydi ve çay istedik. Yemekten sonra bardaklar gerçekten asla yıkanmamıştı. Kenarlarını peçeteyle sildiğimizde inanılmaz derecede kirler çıktı ve gerçekten içimiz kalktı. Garsona söyledik ancak hiç ilgilenmedi.

Baydöner Yemeğin Yanına Konan Sudan Para Almak

profile
01 Haziran
65

Ankara YHT Gar'da bulunan Baydöner'de iskender sipariş ettim, yanına ufak bir 0,33 l su getirdiler. Son anda ikram diye düşünerek minik sudan bir Yudum aldım, ödeme yaparken yemeğin yanında otomatik getirilen minik su için faturaya 10 TL ilave ettiklerini gördüm. Bu zamanda yemeğin yanına koyduğunuz...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Baydöner Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 12 dk
Benzer Şikayet Yaz