16 Şubat 2013 #1636113

Baydöner'den Zehirlendik!

13 şubatta Kentpark Bay Döner şubesinde yediğimiz iskenderden zehirlendik! 18:00 de ben iskender yedim ve saat 21:00 de tekrar gidip arkadaşımında yemesini tavsiye ettim ama etmez olaydım hem ben hem arkadaşım geceyi sabaha hastanede getirdik! Elimde gıda zehirlenmesine dair raporumda var ilgili kurumlara başvurup gerekeni yapacağım.

Ezgi 616 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi18 Haziran 2013

    Kurumsal şirketlerin "adımız herşeyimiz olanı biteni reddedin" başlıklı ilgi süreciydi. Ben teşekkür ederim ne demek! Eşime dostuma nerden ne yemesi ne yememesi gerektiği konusunda bende negatif olmayan(!) bildirimlerde bulunuyor sizi övdükçe(!) övüyorum.

  • Baydöner Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz bu sıkıntıdan dolayı sizlerden özür dileriz, Telefon ile yaptığımız görüşmede de belirttiğimiz gibi, Şahit numunelerimizi yetmişiki(72) saat muhafaza ettikten sonra imha ediyoruz, Konu kalite departmanımıza yönlendirilmiştir, Gıda mühendislerimiz sizleri gün içerisinde arayarak sürecin teknik takibini başlatacaklardır. Ardından ilgili şubede kontrol ve denetim planlanacak ve tükettiğiniz ürünlerden örnekler analize gönderileceketir. Tüm bu süreç ile ilgili tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Sizlerde elinizde bulunan raporları bizlere göndermeniz, denetim ve analiz sürecinde faydalı olacaktır. Yanı sıra bilmenizi isteriz ki, 13.02.2013 çarşamba günü kentpark şubemizde 344 misafimizi ağırladık ve herhangibir negatif geri bildirim almadık. Göstermiş olduğunuz bu hassasiyet için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön