17 Eylül 2013 #2015507

Baydöner Özürsüz Geç Gelen Servise Çok Kızdık!

Ailecek kafa dağıtmak için İzmir Forum Bornova'daki yemeklerini beğendiğimiz BayDöner'e gittik. Gelir gelmez siparişlerimiz alındı. Biz yemeklerimizi beklerken (20-25 dk kadar) başka müşteriler geldi ve yemeklerini bizden önce teslim aldılar.


Biz iki defa yemeklerimizin gelmediğini söylememize rağmen hem de. Daha sonra kızdığımızda ise siparişlerimizin geç olarak mutfağa iletildiğini öğrendik ancak bize bu durumla ilgili önceden bilgi verilip özür dilenmemişti. Sonrasında tabi ki geç özürler oldu ama artık iş işten geçti ve artık Baydöner tavsiye listemden silindi.

Nilüfer 435 Okunma

Cevaplar

  • Baydöner Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Misafirimiz Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı sizlerden özür dileriz. Telefon ile yaptığımız görüşmenin ardından Forum Bornova şubemizin şef ve ustabaşına geri bildirim yapılacak ve gerekli kontroller planlanacaktır. Baydöner olarak her öneri ve şikâyeti bir fırsat olarak değerlendirdiğimizi bilmenizi isteriz. Göstermiş olduğunuz bu hassasiyet için teşekkür eder, Sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön