06 Şubat 2014

Baydöner Kalitesiz Yemekler ve Kötü Hizmet

04.02.2014 tarihinde Baydöner'in Antalya Özdilek şubesinden arkadaşımla beraber iskender ve salata siparişi verdim. Yaklaşık 10 dakika sonra siparişler geldi. Az isteme rağmen tereyağını kazanıyla tabağıma aktarılmasıyla sorunlar başladı. Akabinde salataya yağı doldurdular. Uyardıktan sonra salatanın değişimini yaptılar ama bu kez de hiç yağ ve sos bırakmadan önümüze bırakıp gittiler.


Son olarak ki bu en önemlisi iskenderden hala tuhaflığından kendimi alamadığım garip ve kötü bir koku geldi. O anda yemekten vazgeçtim hesabı ödemek için kasaya ulaştım. Garsonlardan biri ne olduğunu sordu durumu anlattım ve bir özür bile dilemeden rahatça hesabı aldılar. Üstelik salataya hiç dokunmamıştım bile.

Mehmet 875 Okunma

Cevaplar

  • Baydöner Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Misafirimiz Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı sizlerden özür dileriz. Telefon ile yaptığımız görüşmenin ardından Antalya Özdilek şubemizin şef ve ekibine geri bildirim yapılacak ve gerekli kontroller planlanacaktır. Baydöner olarak her öneri ve şikâyeti bir fırsat olarak değerlendirdiğimizi bilmenizi isteriz. Göstermiş olduğunuz bu hassasiyet için teşekkür eder, Sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön