07 Eylül 2013 #1998840

Baydöner Garsonun Ciddiyetsizliği!

Samsun Bulvar AVM'de 05.09.2013 Baydöner'de İskender yemek üzere bulunduk. İşletmenin bahçe kısmında bulunan garsonlar, sipariş alma hususunda hayli yavaş davrandılar. İskenderin yanına söylediğimiz 1 su, 1 meyve suyunu yemeğimizin sonunda, önümüze fırlatır gibi masaya koydular. İçeceklere dokunmadık.


Ardından bir çay istedim. Garsonun ifadesi: "Ortalığı toplayayım getireceğim" dedi. Peki deyip beklemeye başladım. Diğer garson çay servislerini yapalım dediğinde ise cevabı"Boşver ya ortalığı topla iskenderleri ver de bakarız, sen git 30 numaralı masanın çatal kaşığını ver" dedi. Burada mevzu 3 kuruşluk çay değil. Umursamadan, ciddiyetsiz bir şekilde müşteri ile bu şekilde diyaloğa girme hakkını kendilerinde bulmaları.

Songül 522 Okunma

Cevaplar

  • Baydöner Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Misafirimiz Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı sizlerden özür dileriz. Telefon ile yaptığımız görüşmenin ardından Samsun Bulvar şubemizin şef ve ekibine geri bildirim yapılacak ve gerekli kontroller planlanacaktır. Baydöner olarak her öneri ve şikâyeti bir fırsat olarak değerlendirdiğimizi bilmenizi isteriz. Göstermiş olduğunuz bu hassasiyet için teşekkür eder, Sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön