19 Mart 2013

Baydöner Kadıköy Parasını Ödediğim Suyu Bile Vermiyor!

Kadıköy Baydöner'de arkadaşımla iskender yemeye gittiğimiz de siparişlerimizi beklerken önümüze su servis edildi. Biz söylemeden konulunca ve her masada bulununca ikram zannettik. Fakat ben ve arkadaşım suyumuzdan sadece bir yudum alıp, iskenderimizi yeyip hesabı istediğimizde su sadece 1 tane girilmiş ve 330 ml su için 1.25 kuruş düşülmüştü ve boşları toplayan garson önümüzde ki kirlileri aldıktan sonra elimin altında ki suyu alıp götürdü.

Sorduğumda kapalı suları topladığını söyledi. Ücretini neden ödüyorum o zaman dediğimde içilen ürünün fiyatı ödenir dedi. Bu nasıl bir çelişkidir, sipariş de etmemiştim. Ben o suyun parasını ödeyeceksem içsem de içmesem de benimdir. Hangi hakla alabilir?

Büşra 500 Okunma

Cevaplar

  • Baydöner Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Misafirimiz Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı sizlerden özür dileriz. Telefon ile yaptığımız görüşmenin ardından Kadıköy şubemizin şef ve ekibine geri bildirim yapılacak ve gerekli kontroller planlanacaktır. Baydöner olarak her öneri ve şikâyeti bir fırsat olarak değerlendirdiğimizi bilmenizi isteriz. Göstermiş olduğunuz bu hassasiyet için teşekkür eder, Sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön