Raziye A. Teşekkür Mesajı

Bay döner müşteri ilişkileri müdürünün ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim . olayı takip edip gerçeği öğrenip tekrar dönüş yaptı çok çok teşekkürler

Baydöner İskender'den Çıkan Naylon Parçayla İlgilenmedi.

Raziye A. |

23 nisan kutlamalarından sonra kızımla beraber Özdilekte'ki Baydöner'e gittik. 1 tek iskender istedik garson siparişimizi getirdi. Kızım dönerini yerken ağzına erimiş buruşmuş naylon parçası geldi. Peçeteye alıp iyice baktım naylon poşet buruşuk erimiş vaziyette. Garsonu çağırdım dönerden naylon parçası çıktı diye. Eline aldı, içeriye gitti bir daha hiç uğramadı. Ne bir özür dilemek, nede ilgilenmek hiç biri yok. Hesabımızı ödeyip çıktık.

Bizim için Baydöner bitmiştir. Sürekli kızım orayı istediği için her zaman götürüyordum. Bu arada kızım 7 y aşında. Ya o naylon parçası kızımın boğazına takılsa sorumlusu kim olacaktı? Bu tutum ve davranıştan dolayı Baydöner'i kınıyorum.

Etiketler :

Sunum Hizmeti / Garson Hijyen - Yabancı Madde

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Raziye A.
  07 Haziran
  22:57

  Bay döner müşteri ilişkileri müdürünün ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim . olayı takip edip gerçeği öğrenip tekrar dönüş yaptı çok çok teşekkürler

 • 24 Nisan
  16:55

  Değerli Misafirimiz,
  Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı sizlerden özür dileriz.
  Telefon ile yaptığımız görüşmenin ardından Özdilek şubemizin şef ve ustabaşına geri bildirim yapılacak ve gerekli kontroller planlanacaktır.
  Yapılacak kontroller sonrasın da sizlere tekrar dönüş yapılacaktır.
  Baydöner olarak her öneri ve şikâyeti bir fırsat olarak değerlendirdiğimizi bilmenizi isteriz.
  Göstermiş olduğunuz bu hassasiyet için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla