13 Haziran 2016

Baydöner Geç Gelen ve Gelmeyen Servis!

11.06.2016 tarihi saat 20.20'de vermiş olduğumuz iftar menü ve tek iskender gecikmeli geldi. İftar menüde yer alan çorba hiç gelmedi, siparişleri masaya iki iskender olarak getirdiler arkadaşımız önce çorbayı alacaktı dedik, özür dilediler hemen getirelim dediler. 20 dk sonra yine iskender getirdiler tekrar çorba getirecektiniz iptal edin benim kalan tek iskender mi de paket yapın dedim şikayetimi ilettim.

Fakat eve gelip paketi açtığımda sadece ekmeklerinin kaldığını ve üzerinde iki parça döner olduğunu gördüm verdiğim parayı helal etmiyorum. Helal kazanıp harcadığım paranın karşılığı bu olamazdı ayda 2 kere geldiğimiz bu müessese artık gözümüzde tamamen bitti benim porsiyondan eksiltilen dönerler başka porsiyona mı aktarıldı neden parasını verdiğim ürünü eksik aldım bunun karşılığının kesinlikle telafi edilmesini talep ediyorum.

Özlem 1.178 Okunma

Cevaplar

  • Özlem17 Mayıs 2017

    2 ay sonra dönüş yapmışsınız tebrikler servisiniz gibi dönüşlerinizde gecikmeli artık ben dahil çevremdeki 4 aile sizden kesinlikle hizmet almıyoruz, arkadaş toplantılarımızı artık farklı firmalarda sağlıyoruz.

  • Baydöner Temsilcisi13 Ağustos 2016

    Değerli misafirlerimiz, Öncelikle geç dönüşümüz için kusura bakmayın, Şubemiz ile ilgili çalışmalar yapıldıktan sonra sizleri bilgilendirmek istedik. Sizlere yaşattığımız olumsuz deneyim için özür dileriz. Benzer bir sıkıntının tekrar yaşanmaması için gerekli önlemlerin alındığını bilmenizi isteriz. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön