16 Temmuz 2013

Baydöner Etler Kokuyordu Garson Bey'e İspat edemedik!

Bugün Agora Avm Baydöner'e gittik. Her zaman gittiğimiz yerdi. Bugün gelen ette kötü koku vardı, belli ki etin kendisinden idi koku. Oradaki garson beye söyledik bu Etler kokuyor, etin kendisinden de olabilir dedik, ki biz et kokusu konusunda hassasızdır, her eti yiyemediğimiz için Baydöner'e gelirdik, garson bey tabakları götürdü yenilerini getirdi, onlarda kokuyordu, garson bey; bugün hiçbir şikayet almadık siz 207. Müşterisiniz dedi, biz yalan söylüyoruz konumunda hissettik, o tabaklara dokunmadık, hesabı vermeye gittik ve o tabaklara dokunmadığımızı göre göre ücretini bizden aldı.

Biz bu müesseseye yakıştıramadık. Parası önemli değildi ama müşteri memnuniyeti önemliydi. böyle durumlarda birçok yerde ücret talep edilmez. Bir dahada Baydöner'e gitmeme kararı aldık.

Emel 542 Okunma

Cevaplar

  • Baydöner Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Misafirimiz Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı sizlerden tekrar özür dileriz. Telefon ile yaptığımız görüşmede de belirttiğimiz gibi sizlerin geri bildirimi bizler için yeterlidir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra sizlere geri bildirimde bulunacağız. Baydöner olarak her öneri ve şikâyeti bir fırsat olarak değerlendirdiğimizi bilmenizi isteriz. Göstermiş olduğunuz bu hassasiyet için teşekkür eder, Sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön