01 Kasım 2016

Baydöner Düşüncesizce Yapılan Bir Reklam!

Ülkemizde bu döneri yiyemeyen birçok insan var! Yazıklar olsun çocuk ağlıyordu, bunu izlediğinde içim dayanmadı. Siz para kazanacaksınız diye bu yapılır mı! Hamilesi var, yaşlısı var, hastası var! Bu ürünü yedirmem ve yemem önce insanları düşünün!

Ayberk 3.000 Okunma

Cevaplar

  • Ayberk 11 Kasım 2016

    Doğru, ülkemizde bir yarış var en çok siz yapın en çok siz satın siz para kazanın. Bunu asla anlayamazsınız kusura bakmayın devletimiz izin vermiş daha çok abartabilirsiniz. Ben teşekkür ederim.

  • Baydöner Temsilcisi10 Kasım 2016

    Ayberk bey merhaba, Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Düşüncenize ve fikirlerinize saygı duyuyoruz. Bizler gibi birçok gıda firması da benzer reklam filmleri veya gıda ürünlerinin kampanyalarını yapmaktalar. Ve bildiğiniz gibi Televizyonlarda oynayan tüm içerikler Radyo ve Televizyon Üst Kurulunun (RTUK) Denetimi ve kontrolü olmadan yayımlanamaz. Devletin ilgili kurumlarınca sakıncalı olduğu belirtilmediği sürece ürünlerimizi siz tüketicilerimize gösterme hakkımıza saygı göstereceğinize inanıyoruz. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön