19 Ağustos 2016

Baydöner Çay Servisi Yapmıyor!

Bundan iki ay önce Baydöner Erzurum Carrefour şubesinde iskender yemek için gittik. Yemekten sonra çay istedik bekledik çay gelmedi. İkinci defa garsona söyledik en az 20 dakika bekledik çay gelmedi. Bizde hesap ödeyip. Yetkiliye durumu söyledik yetkili özür diledi sorun değil dedim. Kafama takılan şey bizlerden başka müşteri yoktu. Lokanta kalabalık olsa anlardım ki çay gönderemediler, neyse olur deyip önemsemedim.

Geçen hafta yine dört arkadaş Erzurum şubesine gittik. Yemekler geldi üzerine sos döken garson çok çok az döktü. Sonra yağı getirdi. Arkadaşımın tabağına döktüğü yağ yeminle söylüyorum birkaç damla idi. Bu sırada benim ki bol yağlı olsun dedim. Benim tabağıma da ve diğerlerin tabağına da birkaç damla döküp gitti. Buna da neyse deyip çay istedik, hem de üç defa yine çay vermediler. Bu işletmede ki personeller hangi akla mantığa hizmet ediyor anlamadım. Bir daha Baydöner mi? Asla.

Serhat 1.770 Okunma

Cevaplar

  • Baydöner Temsilcisi01 Eylül 2016

    Serhat bey merhaba, Öncelikle konu ile ilgili olarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkür eder, Yaşatmış olduğumuz sıkıntıdan dolayı sizlerden özür dileriz. Konu ile ilgili gerekli çalışmayı başlatmadan önce sizden birkaç konuda bilgi rica ediyoruz. Olayın gerçekleştiği gün/saati ve eğer var ise ödeme dekontunuzu paylaşmanızı rica ederiz. Sizlerden gelecek bilgi doğrultusunda şube ve ilgili çalışanlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. Göstermiş olduğunuz bu hassasiyet için teşekkür eder, Sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön