05 Aralık 2015

Baydöner Çalışanın Hareketleri!

Viaport Venezia Baydöner şubesinde siparişimizi ana yemek ve yanına aperitif olarak verdik. Ana yemek vaktinden daha çabuk gelmesine rağmen aperitif seçenek kalkmamıza yakın geldi ve çalışan arkadaş "hanımefendi çöpe gidecek alın" tarzında yaklaşık 5 dk. kadar ısrarla üzerimize geldi. Ve daha siparişi verirken azarlayıcı bir tavırla kaç tane istiyorsunuz, düzgün söylemiyorsunuz şeklinde bir konuşma yaptı. Rahatsızlığımı dile getirerek firmanın bu konu ile ilgilenmesini rica ediyorum.

Burcu 592 Okunma

Cevaplar

  • Burcu07 Aralık 2015

    Elimde fiş veya dekont tarzı bir belge bulunmamaktadır. 05.12.2015 tarihi saat ortalama olarak 17:30 civarında yaşadığım bir olay. Ayrıca bu şikayetimi mağaza müdürü olduğunu düşündüğüm kasada duran beyfendiye ilettiğimde ise 'hanımefendi yoğun o yüzden böyle' şeklinde bir cevap almıştım. Ne kadar yoğun olursa olsun bu şekilde tavırlar uygun değil. Böyle oldukça nerede müşteri memnuniyeti?

  • Baydöner Temsilcisi07 Aralık 2015

    Burcu Hanım merhaba Öncelikle konu ile ilgili olarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkür eder, Yaşatmış olduğumuz sıkıntıdan dolayı sizlerden özür dileriz. Böyle bir iletişim şekli bizler içinde kabul edilemez. Konu ile ilgili gerekli çalışmayı başlatmadan önce sizden birkaç konuda bilgi rica ediyoruz. Olayın gerçekleştiği gün/saati ve eğer var ise ödeme dekontunuzu paylaşmanızı rica ederiz. Sizlerden gelecek bilgi doğrultusunda şube ve ilgili çalışanlar hakkında gerekli işlemler başlatılacaktır. Göstermiş olduğunuz bu hassasiyet için teşekkür eder, Sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön