26 Mart 2013

Bayburtlu İnşaat Ufacık İşçilik Hatalarının Müşteriye Maliyeti Dağlar Kadar!

Pınartepe Mah. Şehit Celal Madendere caddesinde Bayburtlu inşaattan 3+1 daire aldık. Alalı daha 2 sene oldu ödemelerimiz halen devam ediyor. Ancak gelin görün ki hasarların sonu bir türlü gelmiyor. Eve sigorta şirketinden exper çağırdık. Kesinlikle işçilik hatasıdır şeklinde rapor tuttu. Masraflarımızın çoğunu sigorta şirketi yüklendi ancak söz konusu firmadan ev alacaklara uyarı olması bağlamında resimlerle durumu gözler önüne sermek istedim.

Lütfen resimlerdeki bağlantı noktalarına (küvet altındaki gider bağlantısı, klozet ile zemin arasındaki temas yüzeylerinde yer alan boşluklara) dikkat edin. Evdeki bir başka sorunda pencere kenarlarında. Anlayacağınız sorun çok memnuniyet yok.

Ulaş 1.483 Okunma

Cevaplar

  • Ulaş 03 Mayıs 2013

    şikayetin üstünden geçen onca zamana rağmen bir telefon görüşmesi dahi yapamadık.pes doğrusu

  • Ulaş 26 Mart 2013

    küvetin altındaki bağlantı noktasının haline bakın !böyle bir işçilik nerede var.hortumu delikten sarkıtmakla deliğin etrafını kapatmadan su tahliyesimi olurmuş.Eksperin demesine göre pencere kenarında astarlama cilalama ve boyama hepsi aynı gün yapılmış.kurumasını beklemek diye bir şey yok yani.alırken kusursuz görünen duvar ve pencereler en fazla 1 sene dayanıyor haliyle.El insaf ya buraya 5 yılımızı bağlıyoruz emeğimizi yemiyor size olan borcumuzu ödüyoruz.karşılığı bu mudur yani!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön