09 Haziran 2015

Bayansepeti.com Orijinal Olmayan Ürün!

Bayansepeti.com adresinden Victoria Secret bikini aldım. Ben 3 yıldır diğer sitelerden de bu ürünü alıyorum. Ürün geldiğinde resimle hiç ilgisi olmadığını ve üzerinde beden bile yazmadığını gördüm. M beden istediğim halde bana da beden gönderilmiş. Ürünü ertesi gün geri gönderdim.

Daha sonra siteye iadesi ile ilgili mesaj yazdığımda iç çamaşırı ürününün iade olmadığı sadece değişim olduğunu bildirdiler. İnternet yanlış telefonları arayarak gerçek telefon bilgilerine ulaştım. K*** hanım diye bir bayan ile iletişimimde ürünlerin sahte olduğunu söyledim. Kendisi böyle bir şey olmadığını paket açılmadan geldiğini ve bize gönderildiğini söyledi. İnsanları saf yerine koymaktan başka bir şey değil.

Ayşen 904 Okunma

Cevaplar

  • Bayansepeti.com Temsilcisi05 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz Satışı Gerçekleştirilen Marka Ürünler Orjinal Faturalı Resmi İthalat Belgeli Ürünlerdir. Tarafınıza Ulaşan Ürünün İade ve Değişim Yapılmamasının Nedeni Ürünü Açıp Denemiş Olmanızdır. Tüketici Kanunu İade Koşullarını Tekrar İnceleyiniz Aşağıda Detaylı Olarak Tekrar Kanundan Alıntıya Ulaşabilirsiniz İyi Günler Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler nelerdir? Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler Niteliği itibarıyla geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.) Alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.), basılı ürünler (Kitap, dergi vb.), yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş kategorisindeki tüm ürünler vb.) Tatil kategorisinden satın alınan otel, yurt içi/yurt dışı turlar, gezi ve uçak bileti gibi ürün ve hizmetler. Bu ürün ve hizmetlerin iptal/iadesi, satıcı acente uygulaması doğrultusunda yapılır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön