19 Nisan 2013 #1753194

Bayanicgiyim.web.tr Ürünü Göndermediler!

4 nisan tarihinde bu firmadan alışveriş yaptım. 10 gün geçmesine rağmen ses çıkmayınca mail ve telefon yoluyla firmaya ulaştım bir süre daha bekleteceklerini söylediler ben de bekledim. Birkaç gün sonra durumu sormak için tekrar aradığımda 18 nisanda kargoya vereceklerini söylediler.


Ondan sonra zaten kendilerine ne telefonla ne de mail yoluyla ulaşamadım. Sitelerinde kargoya verildi gösterdikleri ürün için takip numarası bile alamadım. Bu durumda bugün ödeme için aracı firmaya şikayette bulundum. Şikayetim kendilerine ulaşmış. Asıl komedi ise ondan sonra başladı. Günlerdir cevap vermeyen firma yetkilisi arayıp tehditler savurdu. Telefonu suratına kapattım bu sefer mesajla tacize devam etti.

Hamide 138 Okunma

Cevaplar

  • Bayanicgiyim.web.tr Temsilcisi19 Nisan 2013

    İçerik: HTML Halini Görüntüle Adı geçen siparişle ilgili gecikme olduğu doğrudur.Ancak ürün gecikmelide olsa gönderilmiştir.Ne ilginçtirki şipariş sahibinin şikayette bulunduğu gün kargosu bulunduğu yere varmıştır.Kendisine de telefonla bu bilgi verildiği halde şikayette bulunmayı tercih etmiştir.Kısaca sipariş edilen ürünler gönderilmiş olup,bunlar kargo belgeleri vb ile tesbit halindedir.Adı geçen şahsın birazda sorunlu olduğu için bu şekilde davrandığını düşünüyoruz.Firmamız son 2 yıl içinde sadece 4 şikayet almıştır.Buda ne kadar doğru çalıştığımızın bir göstergesidir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön