19 Eylül 2013 #2019404

Bavul.com'dan Aldığım Bileti Fiyatı Arttı Diye Kesmiyor!

TK7145 sefer sayılı 18. 09. 2013 tarihli Anadolujet DIY-ESB seferine 164 TL üzerinden bilet seçerek bilgilerimi yazmaya devam ediyorken, almak üzere olduğum bilet ücret artması sebebiyle işlem tamamlanamıyor hatası verdi.


Bavul.com Müşteri hizmetlerini aradığımda bunun mümkün olabileceğini 164 TL üzerinden bileti işaretleyip biletimi alıyorken pişince 194 TL'ye biletlendirebiliriz isterseniz cevabını aldım. Kurumsallıktan uzak bu tavrı bilgilerinize sunarım.

Can 367 Okunma

Cevaplar

  • Bavul.com Temsilcisi19 Eylül 2013

    Merhaba, Arama sonuçlarında karşılaştığınız ücretteki koltuk ve ücreti, servislerimize hava yolu firması tarafından iletilmektedir. Hava yolu firması, ilgili koltuk için satın alma aşamasına gelindiğinde, bu koltuğa özel olarak koltuk sınıfı değiştiriyor ve bu nedenle de fiyat yükseliyor. Aslında söz konusu koltuk için hava yolu sitesi dahil hiçbir yerde ilk ekranda gördüğünüz düşük ücretten satış yapılmamaktadır. Konuyla ilgili olarak hava yolu firması ile iletişime geçilmiştir. En kısa sürede çözülmesi için çalışma yapıyorlar. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bavul.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön