12 Şubat 2014 #2289734

Baumax'ta Ürün Fiyatları Kasada Değişiyor

Evime yakın olduğu için gün içerisinde iki kez gittiğim İzmir Bornova'daki Baumax'tan önce fiyatı 89 TL yazılı olan matkap aldım. Kasada 115 TL çıktı. Hediyesi olduğu için fiyatı öyleymiş hediyesini almazsam o fiyatmış. Neyse acelem vardı hediyeli bir şekilde 115 TL ödeyerek almak zorunda kaldım.


Yaklaşık 1 saat içerisinde başka bir ürün daha almak için gittim ve bu sefer ürünün üzerine yapıştırılmış 10.90 TL olan üründen 2 tane alıp kasaya gittim ödemeyi yaptım ve fişi kontrol ettiğimde yine fark ettim ki ürünler 11.90 TL olmuş kasada. Farketmeseydim dediğimde Yetkili kişinin cevabı ise sadece kusura bakmayın oldu. İyi bir satış stratejisi olarak görüyor yorumu size bırakıyorum.

Fikret 430 Okunma

Cevaplar

  • Fikret22 Şubat 2014

    İlgilenen arkadaşımız üründen alınan farkın iade edilebileceğini(benim talebim doğrultusunda) bildirmesi üzerine ürüne ödemiş olduğum ekstra 25 TL'mi geri almış bulunmaktayım. Olaydan sonra başka bir mağazanın reklamında da şunu gördüm yanlış fiyat çıkarsa ürünü ücretsiz alırsınız. Neyse çok bir şey beklemiyorum, bu tarz bir olay yaşanmasın yeter.

  • Baumax Temsilcisi12 Şubat 2014

    Merhaba F.Y. Bey Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış ve konuyla ilgili yetkililere bilgi verilmiştir. Saygılarımızla .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön