06 Mayıs 2013 #1780703

Baumax Personel Yanlış Bilgi Verdi!

10/5/2013 tarihinde saat 21de armut minder almak için gittik. görevli yarın sabah gelmemizi söyledi, aynı zamanda da rafa malları getirdi, alıp alamayacağımızı sorduk. fiyatı sabah belli olacak dedi. sabah 8 de gittik. (bizi fiyatı ilgilendirmiyordu) zira indirimdeymiş, Şefleri geldi, onların hepsi daha önceden satıldı diyerek bize satmadılar.


Önceden parasını vererek mal ayırtmak var mı? Madem ki satıldı ne diye rafa koyuyorsunuz. El altından verin gitsin. 35 yıllık esnafım böyle muamele görmedim. Böyle personelim olacak bir dakika tutarsam ne olayım. Sanırsınız mağazanın sahibi. Adını alayım dedim o ara sıvıştı. oğlum la beraberdik, o şikayetini danışmada yazdı. bende buradan yazıyorum.

Lütfü 173 Okunma

Cevaplar

  • Lütfü'nün Teşekkür Mesajı19 Temmuz 2017

    Çok uzun zaman geçti, problemim anında çözüldü. Profosyenel iş yerlerinin farkı zaten belli oluyor. Teşekkür etmeyi unutmuşum, teşekkürler.

  • Lütfü07 Mayıs 2013

    Firmadan bir yetkili telefonla bana ulaştı ve durumu izah etti, personelinin adına özür diledi.Mağazaya davet ettiler mağazada da ilgi gösterip tekrar yanlış anlaşılmadan dolayı özür dilediler.Olması gereken oldu, bende tüketici olarak memnun ayrıldım.Teşekkürler.

  • Baumax Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Merhaba L.K. Bey Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış ve konuyla ilgili yetkililere bilgi verilmiştir. Saygılarımızla .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön