30 Nisan 2013 #1771081

Baumax Hazır Usta Servisi!

7 şubatta 21 mart teslim şartıyla peşin 20. 578 TL ödeyerek sözleşme imzalandı. imzalarken aslında 15 mart gibi biteceğini, her ihtimale karşı 21'i yapalım bile dediler. parkelerimiz bizim seçmediğimiz yeşile boyandı. yetkili, taşerona tekrar sistre yapılacağını söyleyince adam bağırıp çağırıp makineyi tekrar getiremem dedi ve el makinesiyle zımpara yapıldı.


İstediğimiz renge boyanınca da ortaya alakasız bir renk çıktı ve sistrenin 10 günden önce getirelemeyeceği söylendi. 15 nisanda (teslimat süresinden 25 gün sonra protokol imzalanıp, 2 yıl içinde bedava sistre-boya yapılacağı söylendi. parkeleri bu hale getirilen evimiz bugün hala teslim edilemedi. sorunun bizde olduğunu hiç sanmıyorum!

Arda 410 Okunma

Cevaplar

  • Arda12 Mayıs 2013

    bu mesajın üstüne 03.05.2013 tarihinde baumax ortakent mağazası md. yard. mehmet bey bana dönüş yaparak gerekli notları aldığını ve 2-3içerisinde beni bilgilendireceğini söyledi;ancak dönmedi.benim hazır usta yetkilisine bu konuyu anlatmamadan sonra 11.05.2013 tarihinde beni tekrar aradı ve yetkilinin evime çiçekle geldiğini bildiğini ve başka ne istediğimi sordu.bu konuşma esnasında da hazır usta'nın baumax'tan ayrı bir firma olduğunu,mağduriyetim giderilecekse bunun baumax değil hazır usta tarafından yapılabileceğini söyledi! http://www.baumax.com.tr/c/cms/Montaj bu linke tıkladığınızda veya mağazaya gidip ödeme yaptığınızda "hazır usta" hizmet; işler ters gidince bünyemizdeki ayrı oluşum!!! bu şikayet sürecinde baumax firması, en az iş sürecindeki kadar amatörce ve günü kurtarmaya yönelik şekilde cevap vermiştir. gelinen noktada kendilerine de belirttiğim üzere mağduriyetim giderilmezse yasal yollara başvuracağım.

  • Baumax Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Merhaba A.G. bey Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış ve konuyla ilgili yetkililere bilgi verilmiştir. Saygılarımızla .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön