03 Mayıs 2013 #1778030

Baumax Aldığım Doğal Taşların Renkleri Farklı Çıktı!

Baumax İzmit Mağazasından almış olduğum 8 metrekare GRANITMER Traverten Patlatma Beyaz Doğal Taş içerisinde 2 paket talep etmiş olduğum renkten daha koyu çıktı. Durumu fark ettiğimizde usta yapıştırma harcını uygulamıştı ve taşların büyük bir kısmını duvara yapıştırmıştır. Evim Pendik'te olduğundan tekrar İzmit'e dönüp bu taşı değiştirme şansım olmadı.


Ekli fotoğraftan da görebileceğiniz üzere duvarım yamalı bir şekilde taş kaplanmak zorunda kaldı. Ayrıca uygulamayı yapan usta taşların kesiminin de düzgün olmadığını ve aynı paketten çıkan taşların dahi birbirine tam uymadığını belirtti. Baumax firması bu mağduriyetimi bir an evvel çözmesini talep ediyorum.

Özen 224 Okunma

Cevaplar

  • Özen07 Mayıs 2013

    Firmanın şikayet sonrası aldığı aksiyonlar gerçekten tatmin edici fakat sorunun kaynağı olarak tedarikçilerini görmeleri çok ilginç. Tedarikçi firma da problem kendilerinden kaynaklanmasa da çözüm için yardımcı olmaya çalışıyor fakat Baumax personelinin vermiş olduğu hatalı ürün nedeniyle oluşan maliyetlerimin karşılanması ya da doğru ürünle yeniden uygulama yapılması Baumax'ın sorumluluğu olmalıdır. Tedarikçi firmaya olumlu yaklaşımı için buradan teşekkür ederim.

  • Baumax Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Merhaba Ö.Ş. Bey Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış ve konuyla ilgili yetkililere bilgi verilmiştir. Saygılarımızla .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön