29 Ağustos 2013

Baumax Personeli Malzemeyi Otoparka Bırakıp Gitti!

24.08.2013 tarihinde Baumax Ankara şubesinden 1.400 TL civarında alışveriş yaptım (42m2 parke, vestiyer, gardırop vs.) Malzemeler 28.08.2013 tarihinde binanın otoparkına aracını park etti.

Araçtaki parkeleri asansör ile dairemize çıkarttı buraya kadar her şey normal. Ancak paket halde bulunan vestiyer ve 2 adet gardırop malzemesini otoparka bıraktı bana da bu malzemeleri götürme
yetkisinin olmadığı beyan ederek aracının yarım metre yanına 3 parça malzemeyi indirdi ve yangından mal kaçırır gibi gitti.

3 parça malzeme ile binanın otoparkında kalakaldım. İlk defa böyle bir uygulama gördüm sizde bir daha alışveriş yapar mıyım?

Bariş 221 Okunma

Cevaplar

  • Bariş06 Eylül 2013

    Bu konuyla ilgili Ankara Baumax ta Cihan isimli yetkili bir personel konuyla ilgili beni aradı gayet olumlu ve yapıcı bir şekilde yaşanan olayla ilgileneceğini ve bu olayın bir daha tekerrür etmeyeceğini bildirdi ve bizleri çay içmeye davet etti. 3 gün sonra yine Baumax tan almış olduğum 2 parça malzemeyi yine aynı araç ve şoförü malzemelerimi otoparka bıraktı kendisine şaka yaptığını sorduğumda benim görevim buraya kadar teslim edilecek çok malzemem var diyerek otoparktan yine ayrıldı. Teşekkür ederim Cihan Bey.:(

  • Baumax Temsilcisi02 Eylül 2013

    Merhaba B.S. Bey Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış ve konuyla ilgili yetkililere bilgi verilmiştir. Saygılarımızla .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön