01 Nisan 2013

Baumax Mescit Yok!

Dün Samsun baumax'a alışverişe gittik. tabii gerçekten ürün çeşidi bol ve tüm ürünleri inceliyorsunuz. bu arada namaz vakti ikindiye yaklaştı ve namaz kılmak için bir yer istedik. verilen cevap ilginç. burada namaz kılınacak yer yok. danışmaya burası kaç metrekare dedim. yanlış hatırlamıyorsam 15 000 metrekare dedi.

Ya bu nasıl bir iştir. koskoca şirketsiniz. 15000 metrekare yerde 10 metre kare yer çevrilip mescit yapılamaz mı? mescite yaptığınız duvar üzerinde ürünlerinizi yine sergilersiniz. yani yerimiz daralır diye korkmayın. apar topar çıkmak zorunda kaldık. o aldığım ürünleri şirket sahiplerinin yüzüne çarpmak isterdim ama hepsi gariban çalışanları öne sürüyorlar sadece.

Adil 186 Okunma

Cevaplar

  • Adil06 Nisan 2013

    Yetkililere ne bilgisi verdiniz . Mescit olabilecek kucukte olsa bir yer hazırlayın mi dediniz. Yoksa kesinlikle böyle bir şey yapmayinmi dediniz. Baumax çok büyük bir alışveriş merkezi. Sadece gezmek isteyenin bile 3-4 saatini alan Ve en az bir vakit namazin geçtiği biryer. Bir dahaki gidişimde bu ihtiyacimi giderebilecek miyim

  • Baumax Temsilcisi01 Nisan 2013

    Merhaba A.C. bey Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış ve konuyla ilgili yetkililere bilgi verilmiştir. Saygılarımızla .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön