Bauhaus'un Banyo Duşakabin Sorunu!

Erim Mehmet E. |

Kağıthane Bauhaus'tan yaklaşık 9 ay önce duşakabin aldık. Montajını taşeron bir firmanın yaptığını bilmiyorduk. Bauhaus 'un kendi ustaları var sanıyorduk. Duşakabin silikonlarından sürekli su kaçırıyordu. İdare ettik ancak bu kez de sürgülü camın rulmanları kırıldı. İki hafta ara ile aynı yerlerden. En sonunda cam kırıldı. Kalite dedik nalburdan almadık ama Bauhaus kalitesine güvenerek hata yaptık Bizzat giderek ve telefonla defalarca arayarak servis ve tamir hizmeti istedik. Ancak sağ olsun Bauhaus bizi inletti. Arayınca ilgileneceklerini söylüyorlar ancak ne gelen var ne arayan.

Bauhaus'a yakıştıramadım.

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erim Mehmet E.
  10 Ekim
  12:35

  Kağıthane Bauhaus'tan yaklaşık 9 ay önce duşakabin aldık. Montajını taşeron bir firmanın yaptığını bilmiyorduk. Bauhaus 'un kendi ustaları var sanıyorduk. Duşakabin silikonlarından sürekli su kaçırıyordu. İdare ettik ancak bu kez de sürgülü camın rulmanları kırıldı. İki hafta ara ile aynı yerlerden. En sonunda cam kırıldı. Kalite dedik nalburdan almadık ama Bauhaus kalitesine güvenerek hata yaptık Bizzat giderek ve telefonla defalarca arayarak servis ve tamir hizmeti istedik. Ancak sağ olsun Bauhaus bizi inletti. Arayınca ilgileneceklerini söylüyorlar ancak ne gelen var ne arayan. Bauhaus'a yakıştıramadım. Duşakabin alacaksınız başka firma düşünün derim.

 • 08 Ekim
  18:45

  Sayın İlgili,
  10/10/2016 günü müşterinin problemi çözülecektir.Müşteri ile telefon görüşmesi yapıldı.

 • Erim Mehmet E.
  08 Ekim
  16:23

  2 hafta geçti bizi dikkate alan yok. Konuyu hakem heyetine ve tüketici mahkemesine götürmek durumunda kalacağız. Bauhaus tan duşakabin alırken 2 değil 3kere düşünün. 

 • Erim Mehmet E.
  03 Ekim
  20:49

  Telefon açılarak Pazartesi müsait olup olmadığımız soruldu gelinecegi bildirildi ancak bugün yani Pazartesi kimse geldi haberde verilmedi

 • 28 Eylül
  15:21

  Sayın İlgili,
  Müşterimiz ile telefonda görüşülmüş olup kendisinin bahsetmiş olduğu cam ve rulmanların yenisi getirtilip yeniden montaj işlemi yapılarak problem giderilecektir.