27 Eylül 2016

Bauhaus'un Banyo Duşakabin Sorunu!

Kağıthane Bauhaus'tan yaklaşık 9 ay önce duşakabin aldık. Montajını taşeron bir firmanın yaptığını bilmiyorduk. Bauhaus 'un kendi ustaları var sanıyorduk. Duşakabin silikonlarından sürekli su kaçırıyordu. İdare ettik ancak bu kez de sürgülü camın rulmanları kırıldı. İki hafta ara ile aynı yerlerden. En sonunda cam kırıldı. Kalite dedik nalburdan almadık ama Bauhaus kalitesine güvenerek hata yaptık Bizzat giderek ve telefonla defalarca arayarak servis ve tamir hizmeti istedik. Ancak sağ olsun Bauhaus bizi inletti. Arayınca ilgileneceklerini söylüyorlar ancak ne gelen var ne arayan.

Bauhaus'a yakıştıramadım.

Erim 1.170 Okunma

Cevaplar

 • Erim10 Ekim 2016

  Kağıthane Bauhaus'tan yaklaşık 9 ay önce duşakabin aldık. Montajını taşeron bir firmanın yaptığını bilmiyorduk. Bauhaus 'un kendi ustaları var sanıyorduk. Duşakabin silikonlarından sürekli su kaçırıyordu. İdare ettik ancak bu kez de sürgülü camın rulmanları kırıldı. İki hafta ara ile aynı yerlerden. En sonunda cam kırıldı. Kalite dedik nalburdan almadık ama Bauhaus kalitesine güvenerek hata yaptık Bizzat giderek ve telefonla defalarca arayarak servis ve tamir hizmeti istedik. Ancak sağ olsun Bauhaus bizi inletti. Arayınca ilgileneceklerini söylüyorlar ancak ne gelen var ne arayan. Bauhaus'a yakıştıramadım. Duşakabin alacaksınız başka firma düşünün derim.

 • Bauhaus Temsilcisi08 Ekim 2016

  Sayın İlgili, 10/10/2016 günü müşterinin problemi çözülecektir.Müşteri ile telefon görüşmesi yapıldı.

 • Erim08 Ekim 2016

  2 hafta geçti bizi dikkate alan yok. Konuyu hakem heyetine ve tüketici mahkemesine götürmek durumunda kalacağız. Bauhaus tan duşakabin alırken 2 değil 3kere düşünün. 

 • Erim03 Ekim 2016

  Telefon açılarak Pazartesi müsait olup olmadığımız soruldu gelinecegi bildirildi ancak bugün yani Pazartesi kimse geldi haberde verilmedi

 • Bauhaus Temsilcisi28 Eylül 2016

  Sayın İlgili, Müşterimiz ile telefonda görüşülmüş olup kendisinin bahsetmiş olduğu cam ve rulmanların yenisi getirtilip yeniden montaj işlemi yapılarak problem giderilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön