16 Mayıs 2013 #1802080

Bauhaus Ürün Değişimi!

10 Mayıs tarihinde internetten El Takım Çantası aldım. Ürünü 873961 fatura numarası ile 14 Mayıs tarihinde bana ulaştı ürünü değiştirmek için ilk şubeye gittiğimde iade fatura istediler Ertesi gün birdaha iade fatura ile gittiğimde başka bir müşteri temsilcisi boşuna geldiğimi kargoya ürünü vermem gerektiğini söyledi.


Niye bana bu bilgi daha önce verilmedi sorduğum da aldığım cevap ilginç ti ''Diğer arkadaşı ürünün bana kargoyla geldiğini anlamamıştır. Evraklar daki kargo fişini karalama sana bilirmiş ama ben kargo ile aldığım için ürünün kargo ile değişeceğini bilmem gerekirmiş! Kargoyu ise aynı o şubeye göndermem gerekirmiş vs. Ürünü ve iade faturamı bakırköy şubeden almadan çıktım.

Cem 592 Okunma

Cevaplar

  • Cem16 Mayıs 2013

    Evet Bakırköy Şubeden yanlış hatırlamıyorsam Nuri Bey di ismi beni aradı İlk müşteri hizmetleri yetkilisinin bana yanlış bilgi verdiğini ama bauhaus şubesine 2.kez gittiğimde kendisine bilgi verilmeden ürünü değiştirimeyecekleri bilgisinin verildiğini bu yüzden arkadaşları adına üzgün olduğunu bildirerek Bıraktığım ürünü tutanak teslim aldıklarını ve iade işlemlerini başlattıklarını bildirdi. Teşekkür ederim

  • Bauhaus Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizle iletişime geçilmiş ve iade ile ilgili yardımcı olunacağı yönünde kendisine bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön