27 Ekim 2016 #6795424

Bauhaus Tüketiciyi Yanıltma, Yanlış Ve Eksik Bilgilendirme

26/10/2016 tarihinde raf ihtiyacım için internet sitenizde gezinirken bhp 11043 3'lü raf seti ürününü gördüm. Ürün fiyatı 49 TL olarak görünüyor. Online satın al seçeneğinin yanında, mağazadan al seçeneği altında, stokta bulunan size en yakın mağazadan satın alabilirsiniz bilgisi yer alıyor. Buna istinaden İstanbul Bayrampaşa mağazanıza iş yerimden izin alarak ürünü almak için gittim.


Kasaya geldiğimde ürünün fiyatını 75 TL olduğunu bilgisini aldım. Ancak internet sitenizde bu fiyat. Sadece internete özeldir, mağaza fiyatımız farklıdır şeklinde bir uyarı olmadığı için tüketici olarak yanıltıldım. Sitenizde yer alan ürünler için bu fiyat sadece internet siparişlerine özeldir mağaza fiyatımız farklıdır, mağazadan alırsanız fiyat budur diye bir ibare olması gerekiyor. Bugün baktığımda aceleyle görseli düzenleyip bu uyarıyı eklemişsiniz. Mağduriyetimin giderilebilmesi adına geri dönüş bekliyorum.

Cem 1.277 Okunma

Cevaplar

  • Cem08 Kasım 2016

    Mağduriyetimi giderme adına hiçbir çözüm üretilmediği gibi ürünü internet sitesi üzerinden sipariş edersem belirtilen fiyattan alabileceğim bilgisi geç olarak verilmiştir. Bu sefer de geri dönüş beklerken internet sitesine girdiğimde ürünün fiyatının arttığını gördüm ve sipariş veremeyerek ikinci kez mağdur oldum. Uyarılarım sonucu internet sitenize internete özel uyarısı eklenmiş. Ancak sizlere yardımcı olduğum için müşteri memnuniyeti sağlayacağınıza tekrar beni mağdur ettiniz.

  • Bauhaus Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Yetkili Online sitemiz ve şubelerimizdeki ürünlerde fiyat farkları olabileceği müşterimize açıklanmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön