20 Temmuz 2017

Bauhaus Sözünde Durmaması

Bauhaus Kağıthane firmasından alarak hata yaptığımız mutfak dolabı ilk olarak söz verilen tarihten sonra teslim edildi. Daha sonra fırının yanında olması gereken çatal bıçak çekmeceleri, buzdolabının oraya takıldı. Düzeltmeye geldiler tekrar ve gelen kişiler tezgahı kopartırcasına acemice sallayarak tüm silikonları kopartmıştır. Bundan kaynaklı 1 sene garanti dedikleri tezgahın üst kaplaması yapışkanlarından kopup oynuyor. Bauhaus Kağıthane G** ile görüştüğümüzde cumartesiye söz vermelerine rağmen gelen giden olmamıştır. Ve mutfak tezgahı su gören bir şey olduğundan garanti vermiyorlarmış. Satarken garantili sattıktan sonra arkalarında durmuyorlar.

Gökhan 649 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı02 Eylül 2017

  Firma yetkilieri tezgah değişimini gerçekleştirmiş olup sorunum giderilmiştir teşekkürler.

 • Gökhan16 Ağustos 2017

  Sözde 1 ile 5 Ağustos tarihleri arasında tezgahın değişimi sağlanacaktı fakat hiçbir şekilde arayan soran olmadı. Konu ile ilgili bu 18.8.2017 tarihine kadar dönüş alamaz isek yasal yollardan işlemlere devam edeceğiz.

 • Gökhan14 Ağustos 2017

  1-5 Ağustos tarihleri arasında tezgah değişimini sağlayacaklarını belirttiler. Bugün ayın 14 ü ne arayan ne de soran var. Anca biz satın aldığımız günden beri sürekli aramalıyız. Sorgulamalıyız. Bir daha civata bile almayacağım firma:)

 • Bauhaus Temsilcisi21 Temmuz 2017

  Müşterimiz ile iletişime geçilerek şikayete konu olan mutfak tezgahının , 01 Ağustos 2017 - 05 Ağustos 2017 tarihleri arasında değişimi hususunda mutabık kalınmıştır. BAUHAUS Kağıthane İşletme Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön