24 Ağustos 2017 #9254304

Bauhaus Sögütözü Şubesinin Eski Kalitesinden Eser Yok!

Bauhaus Söğütözü şubesinde uzun zamandır yardımcı olacak personel bulunamıyor. Personel sayısının az olmasından mıdır bilinmez, bir kaçını farklı zamanlarda küfür ederek iş yaptığını dahi gördüm. Nakliye ve taşıma işi tam bir muamma. Nakliyeden sorunlu arkadaş tamamen kafasına göre fiyat veriyor. Fiyatlandırma için gerekli parametreleri yok. Küçük bir örnek verecek, 3 parça ürünü kata çıkarmak için 225+60 TL gibi bir ücret istedi (bu hizmeti farklı bir mağazadan 40 TL karşılığında aldım).


Bir kere de showroom'da ki seramiklerden yüklü miktar aldım ve ödemesini yaptım. Fakat aynı markanın üretimden kalkan farklı bir seramiğini yolladılar. Son 10 alışverişimi baz alacak olursam hepsinde ufakta olsa sorunlar yaşadım. Eski Bauhaus ile alakası yok. Sürekli alışveriş yaptığım bir mağaza iken son zamanlar kaliteleri çok düştü.

Deniz 1.468 Okunma

Cevaplar

  • Bauhaus Temsilcisi24 Ağustos 2017

    Müşterimiz ile telefonda görüşülmüş olup, yaşamış olduğu problemler nedeniyle kendisinden özür dilenmiş ve gerek personel sayımız, gerekse de nakliye işlemlerimiz ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla, Bauhaus Söğütözü İşletme Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön