17 Ağustos 2013

Bauhaus Servisin İlgisizliği!

Aldığım duşakabin monte edildikten sonra her tarafından su sızdırdı. Teraziye alınmadığı için kapılarının tam kapanmadığını ve silikonların düzgün çekilmediğini farkettik. Servis yeni fitil ekleyip silikonları yenileyeceğini söyledi. Gelen servis elemanı fitilleri getirmeyi unutmuş. Üstün körü silikonlayıp bir iki gün içinde fitilleri getirebileceğini söyleyerek ayrıldı.

Dört hafta boyunca bir kaç kere Bauhaus servis elemanını ve servisi aradım, her seferinde yarın sorunu çözeceklerini söylemelerine rağmen bir gelişme olmadı. Ayrıca yeni çekilen silikon da sızıntıları engellemedi, tüm silikonları kendim tekrar çektim. Ödediğim hizmet için tüm işi kendim yaptım, henüz sorunum da çözülmüş değil.

Murat 266 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı23 Ağustos 2013

    Bauhaus bana ulaşarak gerekli parçayı temin etti. Kendilerine teşekkür ederim. Ancak keşke çalıştıkları servis işini düzgün yapsaydı da onların ücretini aldıkları halde düzgün yapmadığı iş için ben uğraşmak zorunda kalmasaydım.

  • Murat23 Ağustos 2013

    Bauhaus bana ulaşarak gerekli parçayı temin etti. Ancak keşke çalıştıkları servis işini seferinde düzgün yapsaydı da onların ücretini aldıkları halde düzgün yapmadığı iş için ben uğraşmak zorunda kalmasaydım.

  • Bauhaus Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Konuyla ilgili Sayın Müşterimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön