24 Ekim 2016 #6759193

Bauhaus İnternet Fiyatları

Bauhaus'tan dalgıç pompa almak istedik. Öncelikle internet fiyatına baktık ve 179 TL olan Neptün NSP-75 Kirli Su Dalgıç Pompanın 139 TL olarak indireme girdiğini gördük. Sitede indirimli olarak gösteriliyor ama mağazada indirimsiz fiyattan satılıyor. Ayrıca sitede hangi mağazada stokta olduğunu görüp, o mağazadan almamız için yönlendirme yapılıyor. Madem aynı fiyata satmayacaksınız neden "hangi mağazada var" diye yönlendirme yapıyorsunuz?


Biz de Podium avm/ Yenimahalle/Ankara 'da ki mağazaya gittik. Bize indirimin bittiğini söylediler. Biz de internette indirimli satışın devam ettiğini söyledik, aldığımız cevap "online mağaza ayrı çalışmaktadır, fiyat farkı olabilir". O zaman bir zahmet internet sitenize uyarı notu ekleyin "online satışta indirimi olan ürünler mağazada normal satış fiyatından satılabilir" diye, biz de boşuna o kadar yolu gitmeyelim!

Gülbikem 1.800 Okunma

Cevaplar

  • Gülbikem26 Ekim 2016

    Sayın İlgili; Şikayetimi dikkate aldığınız ve yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Sisteminizdeki bu açığın giderilip diğer müşterilerinizin de mağdur olmamasını umut ediyorum. İyi günler dilerim.

  • Bauhaus Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Hizmet sunumumuzda alışkın olmadığımız , ama ne yazık ki size verilen bir satış sonrası hizmeti esnasında oluşmuş olan sehven bir aksaklığı tesbit ederek , bunu tarafımıza bildirmiş olmanızı tamamiyle Bauhaus' a vermiş olduğunuz önem ,diğer bir ifade ile iyileştirici anlamda bizim için çok kıymetli bir uyarı ve yol gösterici nitelik taşımaktadır.. Siz değerli Müşterilerimize daima yardıma hazır olduğumuzu bildirir, sizi en kısa zamanda yeniden Bauhaus şubelerimizde görmek ümidiyle , iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön