21 Ekim 2016 #6745657

Bauhaus İlgilenilmeyen Ürün

2007 veya 2008 yılında Bauhaus İçerenköy şubesinden alphatools SG 155-ak marka el desen makinesi aldım. Ürün 2 aydır arızalı arıza ile ilgili olarak alphatools Türkiye servisine gittim. Bu ürünün Bauhaus tarafından ithal edildiğini ve bu ürünü tamir etme gibi bir şanslarının olmadığını söyleyip beni Bauhaus 'a yönlendirdiler. Asıl olayda burada başlıyor. Bauhaus kendisininde yapacağı bir şey olmadığını söyleyip bir kenara çekildi. Ürün resmen elimde patladı. Bir dahada Bauhaus mu? Asla...

Turhan 996 Okunma

Cevaplar

 • Turhan11 Kasım 2016

  Merhabalar, bozuk olan ürün başka bir marka ile değiştirilmiştir. Bauhaus Kozyatağı müdür yardımcısı Kaan işeri beye teşekkür ediyorum.

 • Turhan04 Kasım 2016

  Bahaustan çok kibar bir müdür yardımcısı arkadaş tarafından arandım ve konunun çözümüne ilişkin bir görüşme yaptık. Kendisine teşekkür ediyorum. Gelişmeleri buradan size aktaracağım.

 • Turhan04 Kasım 2016

  Konu ile ilgili sadece ve sadece Bauhaus içerenköy şubesinden 1 kişi aradı ve ürünün fotografını istedi. Bunun haricinde herhangi bir yetkili beni aramadı. Mutabık kalınmış herhangi bir durum yoktur. Bilginize... .

 • Bauhaus Temsilcisi04 Kasım 2016

  Müşterimiz ile yapılan görüşmede, konunun çözümü için mutabık kalınmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön