15 Temmuz 2014

Bauhaus Personeli Çok Kaba.

Bugün Beylikdüzü şubenize uğradım. 285 tl lik alışveriş yaptım. Otopark fişini bulamadım yardım istedim. Otopark fişini onaylamak için otopark fişinin olması gerektiğini söyledi. Zaten olmadığı için kendisine geldiğimi belirtti ve alışveriş fişlerini gösterdim. İlgili kişi ise açıklama yapmak zorundasın bana dedi.

Ben de görevini hatırlatarak ilgili fişi vermek zorunda olduğunu söyledim. Bunun üzerine son derece kötü bir tavırla : -Sen yine gelirsin buraya diyerek tehdit etti. Mağaza müdürüne derdimi anlatmaya çalışırken kaba bir üslupla otopark fişinin olması gerektiğinden bahsetti ki ben zaten fişi almıştım. Mağaza müdürünüz bu kadar kaba olursa personelinden ne beklenir ki!

Göksel 2.800 Okunma

Cevaplar

  • Göksel 16 Temmuz 2014

    Özel telefonum da bulunmaktadır. Ne kadar yüzeysel bir cevap.... Buradan kimseye Bauhous tan kesinlikle uzak durmalarını tavsiye ediyorum. Müşteriyi tehdit etmeye cürret gösterebiliyorlar.... Müşteri münakaşa edilmesi, hakkından gelinmesi gereken kişi değildir. Müşteri maaşlarınızı ödeyen gerçek kişidir. Bu üslupla çok müşteri kaybedeceksiniz....

  • Bauhaus Temsilcisi15 Temmuz 2014

    şikayetle ilgili tarafınıza dönüş yapılmak istenmiş olup ,ev telefonu hatalı cep telefonuna ulaşılamamaktadır.konu ile ilgili personel uyarılmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön