Bauhaus Personel Tavrı!

Melih S. |

Laminant parke alımı için Bursa şubesine annemle gittik. Parke seçimi konusunda yardımcı olması, bilgi vermesi için birisi ile görüşmek istedik. Çalışanlar ilgilenmediler biz yaklaşık 1 saat boyunca eleman bekledik. Parke seçimi bittikten sonra hesaplama için bile 30 dk. görevli bekledik. Toplamda 3 kişiyle görüşmemize rağmen bize sadece nakliye ve işçilik ücretinin ekleneceğini söylemişlerdi.

En son eve çıkarma bedeli söylendi. Bu bedelin nasıl hesaplandığını sorduğumda ise Bauhaus'a yakışmayan bir tavır ile karşılaştım. (nakliye görevlisiymiş) Konuşmalar uzun müdür yardımcısı M**** bey dinledi yardımcı olmaya çalıştı. Ayrıca hesaplama da yanlış çıktı parkeler eve eksik geldi, usta bekliyoruz.

Etiketler :

Personel Davranışı Ürün Fiyatı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melih S.
  12 Ekim
  08:16

  Montajı yapan usta, eksik gelen parkeleri kendisinin (bizim paramızla tabi ki) alıp hemen yarın halledeceğini söyledi. Ertesi gün cep telefonlarına cevap vermedi ve bütün gün bekletti. 2. gün sabahtan hiçbir şey olmamış gibi gelip montajını yaptı. Acele ve planlı bir işiniz var ise, sinirlerinizi de aldırmamışsanız Bauhaus'u tercih etmeyin derim.

 • 08 Ekim
  18:37

  Sayın Sarıbaş ,
  Sizinle 06.10.20145 tarihinde mağazamızda görüştüğüm üzere ,ürünleriniz şenyapı firması ustası tarafından hamaliye ücreti alınmadan adresinize 07.10.2015 tarihinde teslim edilp montajı yapılmıştır.Eksik kalan 1 paket parke evinize gelen ustaya parası tarafınızdan mağazamızdan parke alınması için alınmıştır.09.10.2015 tarihinde usta mağazamızdan 1 paket parkenin ödemesini yapıp adresinize parkeyi getirip montajı tamamlıyacaktır.Yaşananlardan dolayı özür diler.Siz değerli müşterimizi mağazamızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.