02 Eylül 2013

Bauhaus Mağduriyetime Sebep Oldu!

Bauhaus Ankara Söğütözü'de bulunan Usta temini standında müşterilere hizmet veren MBA Mimarlık Dekorasyon Ltd. Şti. ne (Yetkili M*** B***) başvurarak evimizin çatı tadilatı, çatı yükseltilmesi ve diğer onarım işleriyle ilgili 20 Mart 2013 tarihinde sözleşme imzaladım.

Firma birinci sınıf malzeme, 1 ay süre, malzemelerin BAUHAUS'tan temini ve birinci sınıf işçilik taahhüt etmesine rağmen bunların hiçbirisini yapmayarak mağduriyetime sebep olmuştur.

Kullanılan malzeme ve işçilik Bauhaus yetkililerine yerinde tespit ettirilerek kısmen tamamlanması sağlanmıştır. Sadık bir müşterisi olarak Bauhaus'un bu denli gayrı ciddi bir firma ile çalışmasından dolayı büyük bir hayal ve pişmanlık içindeyim.

Mustafa 321 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa06 Eylül 2013

    BAUHAUS ile ilgili şikayetim, bu firmadan aldığım malzemelerle ilgili değildir.Bu şikayetimden sonra da ben BAUHAUS'dan ürün almaya devam ettim, ileriki süreçte de alışveriş yapacağım.Beni asıl mağdur eden konu BAUHAUS mağazası içinde hizmet veren Usta Temini Standından aldığım hizmete ilişkindir.Şikayet konusu hizmet alımı konusunda BAUHAUS'un bize yardımcı olma konusunda tam bir sorumluluk üstlenmemesi ve denetimi ile ilgili kendilerinin ilgisinin bulunmamasını söylemesi tarafımdan hayretle karşılanmış ve kabul edilmemiştir.Yarım kalan ya da hiç yapılmayan işlerle ilgili BAUHAUS yetkililerinin devraye girmesiyle kısmen soruna çözüm bulunmuş, buna rağmen müşteri olarak beni memnun etmemiş, maddi ve manevi mağduriyetim ortadan kaldırılamamıştır.Benim kabullenemediğim husus; BAUHAUS gibi düzgün ve müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığına inandığım,sözünün arkasında durduğuna emin olduğum bir firmanın nasıl olur da böylesine gayrıciddi ve yaptığı işi önemsemeyen vurdumduymaz bir firma ile çalıştığıdır.BAUHAUS şemsiyesi altında çalışan MBA Mimarlık Dekorasyon firması hakkında mutlaka yaptırım uygulanmalı ve bunun bilgisi tarafımla paylaşılmalıdır.01 Temmuz 2013 tarihinde bitmesi gereken işler bugün itibarıyla (06 Eylül 2013) hala bitmemiştir.Yarım kalan işleri ücreti mukabilinde başka ustalara yaptırmak zorunda kalmam daha fazla masraf etmeme neden olmuş ve ustalar daha önce başka işlere angaje olduklarından işlerim sürekli aksamış ve ertelenmiştir..

  • Bauhaus Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz ile bu konu hakkında 27/06/2013 tarihinde irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. BAUHAUS/Söğütözü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön