22 Temmuz 2017

Bauhaus Kırık Klozet Gönderdi.

Bauhaus Beylikdüzü Şubesi'nden bütün ev tadilatı için gereken her şeyi aldım, fakat klozet kırık gelmiş. Bunun için şubeyi aradım, hiçbir şey yapamayız diyorlar. Bildiğin kırık malzemeyi içine koymuşlar öyle yollamışlar. Evde tadilat olduğu için zarar gelmemesi açısından kutuyu hiç açmadık. Bauhaus gibi bir firmanın kurumsallığına yakışmıyor. Problemimizi çözmeye yönelik hiç bir adım atılmamaktadır. Ayrıca aldığımız peteğin duvara asma aparatı eksik. Duşakabinin altında ufak çatlaklar var. Sorunumuzu hiç bir şekilde çözmemektedirler.

Mustafa 872 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa22 Temmuz 2017

    Ayrıca nakliye şöförünüzle kontrol edilmedi. Gelen arkadaş bir an önce bırakıp gitmek istediği için biz eşyaları taşırken imzayı atın benim çok işim var deyip gitti.

  • Mustafa22 Temmuz 2017

    Buraya böyle Yazıpınar telefonda farklı konuşmanız gayet ilginç. Öncelikle sizin kontrol edip göndermeniz gerekir güven duyduğumuz için kontrol etmek istemedik ama demek ki güven duyulacak bir yanınız olmadığı gibi bir de yardım talebimi reddetmiştir diyorsunuz. Siz bana indirimli yedek parça temin edebiliriz demediniz sadece yedek parça ücret karşılığında temin edilir dediniz. Siz hiçbir şey temin etmeyin. Öncelikle müşteri güvenini sağlayın.

  • Bauhaus Temsilcisi22 Temmuz 2017

    Değerli Editör , 2 Ay Önce şubemizden satın almış almış olduğu Klozet takımının kutu içinden kırık çıktığını ifade eden müşterimize sevkiyat politakamız anlatılarak ürün teslimatlarında vitriye ürünlerinin özellikle nakliyat öncesi şöför teslimatlarında iki göz prensibi ile kontrol edildigini Müşteri teslimatlarında ise nakleden teslimata ürünleri müşteri ile kontrol edilerek teslim edilerek imza karşığında teslim edildigi bildirilmiştir.Kırılabilinecek ürünlerin teslmiatlarında müşterilerimize ürün teslim edilmeden koli açılarak gösterildigini müşterilmizinde bu ürünleri teslim alırken dikkatli olması gerektigi hatırlatılmıştır.Müşterimize kırılan ürünün firma kanalı ile maliyetine satış yapılabilecegi ifade edilmiş fatura ibraz edilmesi ve kırılan ürünün kutu içerindeki resim yollanması durumunda müşteri memnuniyeti çercevaesinde indirimli yedek parca temin edilecegi bildirilmesine rağmen müşterimiz yardım teklifini kabul etmemiştir. Petek askı aparatının ise değerli müşterimize ücretisiz temin edilecegi yapılan görüşmede bildirilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön