18 Mart 2013

Bauhaus İş Hala Bitmedi!

Aradan haftalar geçmesine rağmen hala işi bitiremediğiniz gibi bir sürü de hatalar yapıldı bir tane müdürünüz bir tane işten anlayan adamınız gelsin görsün yapılan işi duşun altı su doldu fayans kırıldı kapatılmadan bırakılıp gitti gece yarısı saat 23 :00 de ustalar geliyor çalışmaya 3 haftadır tuvalet banyo kullanılamıyor.

Sayenizde sinir harbine soktunuz bütün aileyi paramızla rezil olduk sayenizde. bi işi beceremediniz. para iadesi yapın sökün götürün neyiniz var neyiniz yoksa. o kadarda telefonla aradık özürler dilendi istediğiniz gibi olacak olmazsa istifa ederim dendi.

Yunus 141 Okunma

Cevaplar

 • Yunus25 Mart 2013

  buradan sürekli cevap yazılıyor müsteri ile gorüşüldü iş halledildi diye beyler iş halledilmedi 10 tane ayrı usta ! gönderdiniz ama hala yaptığınız duş teknesinin altı su doluyor kırdığınız fayans hala kapatılmıyor tamam yaparız demelerine rağmen bugün gelecek dediğiniz usta ertesi gün araya araya gecenin 10 unda 11 inde geliyor geliyor malzemeyi getirmedim deyip geri donuyor aramazsan iş bitmiş gibi geri donüş te yapılmıyor dalga mı geçiyorsunuz. nasıl denetliyorsunuz. artık yeter. bu sikayetleri gören üst düzey yöneticiniz yokmu bu nasıl iştir yazıklar olsun . gelin görün ne beter bir iş yaptığınızı zaten onlarında resmini koyacağım buraya.

 • Yunus20 Mart 2013

  ilgili işçilik firmalarının adresimize yönlendirildiği belirtiliyor ancak her gelen yarım yamalak işler yapıp tamamlamadan gidiyor. her seferinde işin tamamlanması için tekrar tekrar aramak zorunda kalıyoruz. lütfen bu iş artık bitsin ya söküp götürün yada tamamlayın..

 • Bauhaus Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimiz ile görüşülerek ilgili işcilik firması , müşteri adresine tekrar gönderilmiştir.

 • Bauhaus Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimiz ile görüşülerek ilgili işcilik firması , müşteri adresine tekrar gönderilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön