Bauhaus Hatalı Ürün ve İşçilik.

Meral K. |

Bauhaus tan evimi yenilerken kapı aldım ve montajı için anlaştım. Montajdan sonra hatalı ürün ve işçilik için Bauhaus'u aradığımda işçilerin kendi işçisi olmadığını bir şey yapamayacaklarını söyleyerek kapı değiştirmek istiyorsunuz diye hakarette bulundular. Müdürlerinin bu durumu öğrendiklerinde duyarsız kalmaları ve Bauhaus'ta başka ustalarla muhatap edilmem ilgi çekiciydi. Hakkımı arayacağım da hiçbir hak talep edemezsiniz dediler. Sonuç olarak kırık fayanslar kapılar, 3 tane üst üste menteşeler kapı üstü 2 parmak açıklık...

Etiketler :

Adreste Kurulum Montaj Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meral K.
  10 Eylül
  17:20

  İşçilik hizmetini bizzat bölüm şefiniz yönlerdirmesiyle oldu. Aralarındaki ilişkiyi bilmemekle beraber mağdur durumdayım. hiç bir ilgisi yoksa farklı farklı ustalar gönderip hata üstüne hata yapılmaz. İddanızı doğru olduğunu söylüyor savunuyasanız ürünlerimi ben yokken kime teslim ettiniz. Her müşterimin komşusuyum diyene ürün teslim ediyor musunuz. Evime gelen müdür, bölüm şefi ustasına maddi manevi hakkımı istiyorum dedigimde hakarete uğradım. Bauhaus hiç güvenim kalmadığı için ürün işçilik ve mağduriyetimin bedelini istiyorum.

 • 09 Eylül
  11:32

  Müşterimizle irtibat halinde olunup,ürünlerle ilgili bir sıkıntı olmamasına ve işçilik hizmetini müşteri hizmetleri servisimizden yaptırmamış olmasına rağmen,müşteri memnuniyetine istinaden,şikayetlerinin giderilmesi yönünde yardımcı olunmaktadır.