Bauhaus Fiyat Farkı!

Savaş P. |

22.02,2015 Tarihinde Marmara Forum Bauhaus Mağazasından 120x60 ebatlarında 450,00 TL'ye eko-summer alt ve üst mutfak dolabı satın aldım. 01.03.2015 Pazar günü Banyo dolabı bakmak için Zeytinburnu T*** mağazasına gittim. Burada gördüğüm Mutfak Dolabının fiyatını gördüğümde şok oldum içim yandı.

Çünkü benim aldığım Mutfak Dolabının ebatlarında ve aynı renkte ve aynı malzemeden (sunta) yapılmış. Dolabın Fiyatı 269,00 TL idi. O ateşle Bauhaus mağazasına gittim, dolabın resmini de gösterdim ama üretici farklı, model farklı gibi bahaneler uydurdular. Buraya yazdıklarımın aynısını şikayet kutusuna da yazdım hala kendimi kandırılmış hissediyorum. Fiyat farkını istiyorum...

Etiketler :

Ürün Fiyatı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Savaş P.
  05 Mart
  20:40

  Bu yöntem işin kolayına kaçmaktır. Yapı marketlerdeki ürünlere bakarsanız hepsinin üreticisi farklı ve tabii ki hepsi aynı kulp v. s. Kullanmıyor. Benim gördüğüm kadarıyla iki ürün arasında çok az bir nüans farkı var ama 176,00 TL'lik fark yok. Bauhaus buraya kadarmış sağlık olsun!

 • 03 Mart
  14:52

  Sayın Yetkili,

  Müşterimizin bilgilendirmesiyle gerekli kontrol ve tespitler yapılmış olup ürünün farklı üreticilere sahip olduğu ve tezgah ve kulplarında farklılıklar görülmüştür.

  Düşük fiyat garantimiz birebir aynı olan ürünler için geçerli olup,konu hakkında müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla