27 Ağustos 2013

Bauhaus Bizi Mutfaksız Bıraktı!

Öncelikle ürün daha önce belirtilen tarihte teslim edilmedi. 26 Ağustos 2013 tarihinde monte edilmesi gereken mutfak için yıkımı 24 Ağustos'ta yaptılar bu arada komşunun borusunu delip bizi extra zarara soktular ve mutfağın 30 Ağustos'ta monte edileceğini söylediler.

Yani yaklaşık bir hafta bizi mutfaksız bırakmış olacaklar. Bu arada nakliyesi de inanılmaz pahalı. 45 lira araç içi nakliye fiyatına kata çıkarmak için 50 lira daha para istediler. Bauhaus'tan alışveriş hayatımda aldığım en kötü kararlardan birisi oldu.

Elif 192 Okunma

Cevaplar

  • Bauhaus Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın H. , Gün içinde şubemizde danışma departmanında karşılıklı görüşmemizde bugün saat 19:30 sularında probleminizin tamamen giderilmesine karar verilmiştir. Saygılarımızla Fatih Mert

  • Elif 31 Ağustos 2013

    Beni aradılar ancak çözüm ürettiler diyemem. Ustaları arasında koordinasyon yok. Mutfak geliyo tesisatçı gelmiyor sonra eleltrikçi geliyor öbürü gelmiyor. Düzen intizam hiç yok. Acilen düzeltmeleri gereken çok şey var. Bir daha böyle bir komple iş asla satın almam.

  • Bauhaus Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Harezmi, Telefon ile de görüşüldüğü üzere Şikayetinizin sonuclandırılması ile ilgili çalışmalar başlatılmıştır. Yaşanan aksaklık dan dolayı kurumumuz adına özür diler sizi Bauhaus çatısı altında görmeyi her zaman bekleriz. Saygılarımızla Murat DANDİN

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön