06 Mart 2015

Bauhaus Bir Gün Önce Aldığım Ayıplı Ürünü Değiştirmediler.

4-03-2015'te 99 TL satın aldığım zımpara motorunu ertesi gün açıp denediğimde ürün çalışmadı ve ürünü hemen değiştirmeye götürdüm ama servise götürmem gerektiğini söyleyip iade almadılar. Servise gideceğime çöpe atacağım bir ürün için ne yaptıysam ikna edemedim. Şu ana kadar dünya kadar alışveriş yaptığım Bauhaus'ta böyle bir muameleye maruz kalmam, üstelik bölümde arkadaşın kaba hareketleri tarafımı bayağı üzdü.

Tüketici kanunun göre 15 gün içinde iade almaları gereken ürün için bizi direk servisle muhatap duruma düşürdüler. Hiçbir markette böyle uygulamaya maruz kalmadım. Müdüre hanım ne kadar nazik biride olsa ürünü alamayacağını söyledi ve servise kendilerinin göndereceğini söyledi.

Mehmet 735 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet07 Mart 2015

    Servis raporu aranan ürünlerde ürün kurulumunu servisin yapması veya mağazada tesliminde ürünün denenerek verilmesi gerekmektedir. Rafta bozuk olan bi ürünü alan tüketicinin suçu ne. Üstelik aynı gruptan malzeme aldığım diğer yapı marketlerin hiçbirinde iade ile ilgili en ufak bir problem ile karşılaşmadım. Sadece Bauhaus. Birde yeni aldığım rafta bozuk çıkan ürünü servise ben gönderecekmişim. Bu adil değil. Müşteriniz memnun olmamıştır.

  • Bauhaus Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimizin satın almış olduğu ürün makina grubundan bir üründür. Tüketici yasaları gereği bu grup ürünlerin iade işleminde servis raporu aranmaktadır. Bu konuda müşterimizin vakti olmadığı için ürün şubemizce servise gönderilerek değişim için müşterimize memnuniyetleri adına yardımcı olunmuştur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön