08 Ocak 2014

Batik'ten Aldığım Kaban Tüylendi!

Batik'ten Şubat 2013'te 100 TL'ye bayan kaban aldım. Kabanı 1 ay kullandıktan sonra yeni sezonda yeniden giymek üzere kaldırdım. Kasım ayı itibariyle 15 gün giydiğim kabanımda tüylenme sorunu yaşadım. Hemen firma ile irtibata geçerek ürünü İstanbul'daki tadilat merkezine gönderdim. Yaklaşık 25 gün sonra, firmadan sorununuz çözüldü mesajıyla ürünü teslim almaya gittim ama ürünün daha çok tüylendiğini ve ürüne hiçbir tadilat işleminin yapılmadığını gördüm. Firma yetkilisine durumu anlattım. Bir kez daha ürünü tadilat merkezine göndermeleri gerektiğini ve neden hiçbir şey yapılmadığını sordum. 1 ay sonra firma yine ürüne hiçbir işlem yapmadan ve daha da tüylenmiş şekilde geri gönderdi. Durum bu.

Erkan 178 Okunma

Cevaplar

  • Erkan02 Şubat 2014

    Sayın firma yetkilileri ürüne tadilat uygularsınız uygulamazsınız; ancak almış olduğunuz ürünü bu kadar kirli ve tozlu şekilde teslim etmezsiniz. Ürünü temizleyin demiyorum.Aldığınız şekilde geri vermeniz yeterliydi.

  • Batik Temsilcisi14 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle alışverişlerinizde Batik markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İnceleme departmanına gönderilen ürünler uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde incelenmekte ve üründeki deformasyonun kaynağı tespit edilmektedir. Ürününüz detaylı bir şekilde incelenmiş olup üretimden kaynaklı herhangi bir probleme rastlanılmadığından herhangi bir işlem konusunda yardımcı olunamamıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Batik Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön