15 Mayıs 2013 #1800679

Batik Yanlış Fiyatlandırma!

İzmir, Optimum'daki Batik mağazasında seçtiğim bir ürünle kasaya gittiğimde çok yüksek bir fiyat söylendi. Ürünlerin fiyatını sorduğumda askıda yazan indirimin ürüne ait olmadığı söylendi. İndirimli ürünlerle bir araya koyduklarını fakat ürünün indirimde olmadığı belirtildi.


Fakat bu ürünün asılı olduğu askıda %30 indirim şeklinde kırmızı etiket bulunmaktaydı ve bu etiket bütün askılara konulmamıştı. Bunun doğru ve dürüstçe olmadığını müşteriyi ürünü satabilmek adına yanlış yönlendirdiğini söylediğimde ise bütün mağazaların böyle yaptığını söyleyerek yaptıkları şeyi meşrulaştırmaya çalıştılar. Haliyle ben de ürünü bıraktım.

Pinar 94 Okunma

Cevaplar

  • Batik Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle alışverişlerinizde Batik mağazalarını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızda 4822 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri uygulanmaktadır. Buna göre; etiket ve tarife listelerinde belirtilen fiyat ile kasa fiyatı arasında fark olması durumunda tüketici lehine olan fiyat üzerinden satış yapılmaktadır. Mağazamız konuyla ilgili bilgilendirilecek ve bir daha bu tarz bir problemin yaşanmaması için gereken özen gösterilecektir. Yaşamış olduğunuz sorun sebebiyle markamız adına sizden özür diler, siz değerli müşterimizi mağazalarımızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtiriz. Saygılarımızla, Batik Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön