27 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1976988

Batik Siparişim Hala Kargoya Verilmedi!

15.08.13 tarihinde verdiğim 2342 nolu siparişim 7 iş günü geçmesine rağmen hala kargoya verilmedi. Bedeli kartımdan tahsil edildi. E-mail yazdım konuyla ilgili geri dönüş yapılmadı.
Aldığım ürün yazlık bir üründü elime geçmeden yaz bitiyor neredeyse.


Bu nasıl bir online sistem anlamadım. Daha önce hiçbir firma ya da sitede böyle bir sorun yaşamamıştım. Batik online sitesini gördüğümde sevinmiştim, boşunaymış. En kısa sürede ya siparişimin hemen gönderilmesini ya da paramın iade edilmesini istiyorum.

Zeynep 125 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep27 Ağustos 2013

    Yakında şehir dışına çıkacağım ve bir süre dönmeyeceğim. Bu yüzden işlemlerin en kısa sürede gerçekleşmesini istiyorum. Temin edilme süreci bu kadar uzamamalı. Ben bir tüketici olarak tüm yasal prosedüre uyuyorsam karşı tarafında öyle olması gerekir diye düşünüyorum.

  • Batik Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle alışverişlerinizde Batik markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 2342 numaralı siparişiniz mağazalarımızdan temin edilmekte olup en kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz kargo adresine gönderilecektir. Yaşamış olduğunuz gecikme sebebiyle markamız adına siz değerli müşterimizden özür dileriz. Saygılarımızla, Batik Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler