01 Nisan 2013 #1716271

Batik Müşteriye Yaklaşımı Kaba!

Sıklıkla alışveriş yaptığım bu mağazaya daha önce çalışan personel ve mağaza müdürü ile ilgili her konudaki davranışları ile ilgili teşekkürlerimi iletmiştim. Bu arada davranış bana özel değil geneldi. Yeni mağaza müdiresi ise küçük dağları değilde bütün dağları ben yarattım havasında. Müşteriye yaklaşımı bakışı da öyle, kişilik özelliği böyle herhalde diyordum.


Bugün yine alışveriş için mağazaya girdim, kasada ödememi yaparken müdire hanımın bütün müşterilerin önünde çalışanını azarlaması ve aşağılaması bunu yazmama sebep oldu, çünkü dışarıdan hiç de hoş gözükmüyordu. Mağazada çalışanların iyi enerjisi müşteriyi de olumlu etkiler.

Semra 107 Okunma

Cevaplar

  • Batik Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Alışverişlerinizde Batik mağazalarını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Mağazalarımızda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, pozitif yaklaşımı olan kişilerle çalışmaya ve personel seçimlerimizde de bu yetkinliklere sahip kişileri seçmeye özen göstermekteyiz. Konuyla ilgili gerekli departmanlar bilgilendirilecek, gereken uyarı yapılacaktır. Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür eder, siz değerli müşterimizi mağazalarımızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtiriz. Saygılarımızla, BATİK MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön