30 Mayıs 2014

Batik Kusurlu Ürün Sattı

Pazar günü Batik capitol mağazasından 2 ürün aldım. Siyahı yıkadım ve çekti. Salı günü mağazayı aradım ve iade için herhangi bir mağazaya gidip gidemeyeceğimi sorduğumda firmanın kesinlikle iade ürün almadığını söylediler. Bunun tüketici haklarına aykırı bir davranış olduğunda ısrar edince beni merkeze yönlendirdiler.

Verdikleri numaradan telefonlar açılmadı tekrar mağazayı aradım ve bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Perşembe günü pelican mağazalarına çekmiş ürünüm, üzerinde etiketi bulunan diğer ürünüm ve fişimle beraber gittim. Çekmiş ürünümü iade almadılar merkeze incelemeye göndereceklerini söylediler. Etiketli ürünü ise iade alamayacaklarını söylediler. Firmadan şikayetçiyim.

Tuğçe 1.029 Okunma

Cevaplar

 • Tuğçe08 Temmuz 2014

  23.06.2014 tarihinde iadeniz yapılmıştır diye buraya mesaj atıp 08.07.2014 tarihine kadar hala para iadesini yapmayan batik yetkilileri amacınız nedir?

 • Batik Temsilcisi25 Haziran 2014

  Değerli müşterimiz, İadeniz 23.06.2014 tarihinde yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

 • Tuğçe24 Haziran 2014

  mağaza personeli ilgisiz yetersiz. müşteri odaklı çalışmayıp sadece kar amacı güden bir firma. ürünüme merkezi iade kararı verdikten sonra bile paramı iade etmeyip umursamazlıktan gelecek kadar güvensiz bir firma.

 • Tuğçe24 Haziran 2014

  batik yetkilileri, siz müşterilerinizle alay mı ediyorsunuz? para iadeniz olacak dediniz 3 haftadır bekliyorum bi haber yok. üstüne buradan yazıyorum cevap yazmıyorsunuz. öğleden sonra arayıp biz size haber vercez diyorsunuz ve 5 gün geçmesine ramen bir haber yok. müşteri böyle aldatılmaz. çok yazık. hukuki işlemlere mi başlamamız gerekiyor.

 • Tuğçe19 Haziran 2014

  ve bugün tam 22 gün oldu. şikayetime çözüm bulamayalı 22 gün. 14 gün oldu firmanızdan bir hanım beni arayıp para iadenizi alabilirsiniz ancak para kartınıza yatırılınca ben sizi tekrar arıcam diyeli... müşteri hizmetlerini aradım dün hat yüzüme kapandı...

 • Batik Temsilcisi04 Haziran 2014

  Değerli müşterimiz, Öncelikle Batik markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünleriniz inceleme departmanımız tarafından incelenmiş olup, iadesi uygun görülmüştür. Saygılarımızla

 • Tuğçe03 Haziran 2014

  çözüme yönelik yardımınız sadece ; 4822 sayılı Tüketici Kanunu Hakları Hükmünce ayıplı malların iade veya değişimi, ayıplı olmayan malların ise sadece değişimi yapılabilmektedir. mesajı atmak mı?

 • Batik Temsilcisi30 Mayıs 2014

  Değerli müşterimiz, Öncelikle Batik markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 4822 sayılı Tüketici Kanunu Hakları Hükmünce ayıplı malların iade veya değişimi, ayıplı olmayan malların ise sadece değişimi yapılabilmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön