02 Nisan 2013 #1718875

Batik Dikişleri Açılan Ürünümle İlgilenmediler!

Batik'ten aldığım pantolonun ilk giyişimde birçok yerden dikişleri açıldı. götürdüğüm zaman bana pantolonun aynısından bulunamayacağını o yüzden incelendiğinde kabul edilirse farklı bir ürünle değiştirebileceklerini söylediler. ben de aynı ürünü istediğimden tadilat yapılmasını kabul ettim.


Ancak bu iş için bile 21 gün ile 1 ay arası beklemem gerektiğini söylediler hem iyi dikilmemiş pantolon satıyorlar hem de hatalarını düzeltmek için bile çaba göstermiyorlar. tadilat için 1 ay süre isteyen firmayla ilk kez karşılaşıyor ve bir daha oradan alış veriş yapmaya tövbe ediyorum.

Pelin 35 Okunma

Cevaplar

  • Batik Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Alışverişlerinizde Batik mağazalarını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizde karşılaşılan sorunlarda, ürünler sorun tespiti için İnceleme Departmanına gönderilerek detaylı bir inceleme sürecinden geçmekte ve 7 ila 21 gün arası değişen sürelerde sonuçlandırılmaktadır. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda da tadilat süresi bu şekilde belirtilmektedir. Firmamız, kanun esasları çerçevesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Anlayışınız için teşekkür eder, siz değerli müşterimizi mağazalarımızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, BATİK MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön