03 Nisan 2013 #1723299

Batik Aşırı Tüylenme Oldu!

Almış olduğum montu çok sık giyemediğim halde kuru temizlemeye verdiğim halde aşırı tüylenme sebebini nasıl benden bilebilirler anlayamadım giydiklerimin temizliğine çok önem veren bir kişiyim sadece montları değil kazak hırka ne alırsanız alın malı çok kötü ve ürünlerinin arkasında durmuyorlar.


Bizim üründe hata yok deniyor montuna sonuçta para vererek aldım ve hakkımı ararım tabi çünkü paramı sokağa atmak istemiyorum kötü mal üretiyorlarsa bizim suçumuz yok telafi etsinler ya da bu işi yapmasınlar.

Aslı 43 Okunma

Cevaplar

  • Batik Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. 4822 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda da belirtildiği gibi, mağazalar sadece ayıplı ürünlerin iadelerini yapmakla yükümlü bulunmakta, koşulsuz iade şartı ise bulunmamaktadır. Ürününüz de yapılan detaylı inceleme sonucunda üretimden kaynaklı bir hata bulunmadığından değişim konusunda yardımcı olamayacağımızı üzülerek belirtiriz. Anlayışınız için teşekkür eder, siz değerli müşterimizi mağazalarımızda görmekten memnunyet duyacağımızı belirtiriz. Saygılarımızla, BATİK MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön