20 Mart 2013

Batik 2 Giymede Dağıldı!

14. 02. 2013 tarihinde 1V1Y. com internet sitesi aracılığı ile Batik marka bir ayakkabı satın aldım. Ayakkabı elime ulaştığında hiçbir kusuru yoktu, aksine oldukça rahat ve düzgün gözüküyordu.

Ancak ayakkabıyı tam olarak 2 kez giydikten sonra, altları patladı. Ayakkabıcıya götürdüğümde lastiğinin çürümüş olduğunu ve taban değişikliği yapılması gerektiğini söyledi. Taban değişikliği için istenen fiyat ise ayakkabının kendisi kadar.

Ben gerçekten bu kadar kötü bir ayakkabı görmedim. Hele Batik gibi bir markaya bu hiç yakışmıyor. Bu işleme aracılık eden 1V1Y. com'un müşteri hizmetlerine ulaştığımda ise 30 günlük iade hakkımın geçtiğini söylediler.

Funda 71 Okunma

Cevaplar

  • Batik Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ayakkabınızın iadesi konusunda 1V1Y yetkilileri sizinle irtibata geçecekler. Gecikme için özür dileriz. Saygılarımızla, Batik Müşteri İlişkileri

  • Funda06 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Şirketinizden bir çalışan beni aradı, en kısa sürede çözüm üretmeye çalışacaklarını ve ne olursa olsun bana geri dönüş yapılacağını iletti. Ancak bu konuşmanın üzerinden yaklaşık 15 gün geçti ve hala ses yok!

  • Batik Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamızın ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz problemle ilgili sizi arayacağız. Saygılarımızla, Batik Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön